Конструктор військовий ЗСУ Військова машина 250 деталей

- Немає в наявності
- Код: 30918
494 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор на військову тематику ЗСУ. Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор просто складається, а після завершення у вас буде справжній бронований пікап зі встановленням під зброю. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 250 деталей
- інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 250 шт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 24,5 х 5 х 16
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 250 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 494 ₴

