Інтерактивний Плакат Песик Дружок Українське озвучування Limo toy Коричневий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 30903
617 ₴
549 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний плакат Песик дружок виготовлений у формі милого добродушного цуценяти. За допомогою цього плаката малюк в ігровій формі вивчить нових тварин та їхні голоси, музичні інструменти та їхнє звучання, а також послухає пісеньки та вірші про тварин. Плакат багатофункціональний, має озвучення українською мовою.
Функції:
- 7 музичних інструментів і їхнє звучання
- 14 тварин і їхні голоси
- 14 віршів про тварин
- 14 мелодій
- 3 пісеньки
- Музична гра Веселий оркестр
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Мова: Українська
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (до комплекту не входять);
- Розмір плаката: 50 х 43,5 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 47 х 3 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звуковий плакат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 43.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 549 ₴

