Дитячий музичний розвиваючий килимок із дугою Piano Fitness Rack Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 30889
652 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальний дитячий розвиваючий килимок — ідеальна іграшка для кожного малюка від самого народження! Дана модель відрізняється стильним і сучасним дизайном, який включає знімні елементи, що легко з'єднуються між собою. Завдяки цим особливостям, килимок легко транспортувати, збирати та дезінфікувати, забезпечуючи максимальну зручність та безпеку для Вашої дитини.
Особливості:
- Ігрова модель вирізняється пропрацьованим дизайном і гармонійним поєднанням кольорів
- М'який текстильний килимок прикрашений яскравим принтом миловидних звіряток
- Милі брязкальця-підвіски у формі веселих динозавриків
- Безпечне дзеркальце-підвіска
- Музична панель активує: веселі мелодії, кумедні звуки та класичне відтворення нот
- Кожне натискання на кнопки супроводжується мерехтливим підсвічуванням
Комплектація:
- Килимок
- Дуга
- Підвіски — 4 шт.
- Дзеркальце
- Піаніно
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір килимка — 74 х 56 х 47 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 43,5 х 6 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 470 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 435 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 652 ₴
