Дитячий рюкзак Панда 27 х 12 х 25 см

-21%
- Готово до відправки
- Код: 30887
912 ₴
721 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак із неопрену з веселою плюшевою пандою — стане прекрасним подарунком для дитини. Рюкзак має два відділення на змійці та регульовані за довжиною ручки. У такому рюкзачку зручно носити найнеобхідніші та не великі іграшки. Виготовлений із безпечних матеріалів. Рюкзак призначений для дітей дошкільного віку.
Особливості:
- Для саду та щоденних прогулянок
- Сучасний дизайн
- 2 місткі відділення на блискавці
- 2 бічні відкриті відділення
- Регульовані м'які плічка
- На лямках є спеціальний пластиковий замок, який можна закріпити на грудях малюка, щоб рюкзак не впав
- Модель виготовлена з безпечних матеріалів
Характеристики:
- Розмір рюкзака: 27 х 12 х 25 см
- Материал: Неопрен + Плюш
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 34 х 8 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 12 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 721 ₴



