Інтерактивна музична іграшка Качечка Limo Toy

- Немає в наявності
- Код: 30906
736 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жовта качечка тішитиме дитину не тільки своєю барвистістю, а й багатим набором світлозвукових ефектів, якими наділена іграшка.
На животику качки знаходяться клавіші, при натисканні яких вона видає кумедні звуки і веселі мелодії. Кнопка у формі сердечка відтворює звуки биття серця. Під час функціонування іграшки блимає серце та крильця. Якщо натиснути на каченя, яке виглядає з яйця, буде чути крякання.
Качечка вміє пересуватися сама кімнатою, об'їжджаючи водночас перешкоди. Для цього необхідно натиснути на кнопку, яка розміщена на голові тварини. Під час руху качечка махає крилами, плескає очима та відкриває дзьоб.
Особливості:
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
- Їздить, об'їжджає перешкоди
- Танцює
- Співає
- Рухаються крильця, очі, дзьоб
Характеристики:
- Вік: від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри іграшки: 18 х 12 х 10 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити в упаковці: 20 x 13 x 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 12 см |
| Висота | 18 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 736 ₴

