Дитячий музичний розвиваючий килимок із дугою Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 30891
748 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок виготовлений із високоякісного текстилю, а деякі елементи з пластику. До комплекту також входить м'яка дуга, яку можна легко регулювати в потрібному положенні та на неї підвішувати іграшки-брязкальця.
Особливості:
- Музична панель зі світловими ефектами
- Велика різноманітність кумедних брязкалець
- Барвистий килимок і м'яка дуга
- Приємні звуки та мелодії
Звукові ефекти музичної панелі:
- Заспокійливі звуки природи
- Звуки тварин у супроводі з веселими мелодіями
- Класичні відтворення нот
- Мелодії
- Дитячий сміх
- Звуки ударних інструментів.
При натисканні кнопки у формі Совенка можна активувати різні музичні режими.
Комплектація:
- Килимок
- М'яка дуга
- Музична панель
- Пластикові тримачі для дуги
- 4 брязкальця
- Безпечне дзеркальце
Характеристики:
- Вік: Від 3 місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (до комплекту не входять);
- Розміри килимка (ДхШхВ): 74 х 56 х 47 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 47 х 10 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 3 міс |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 470 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 748 ₴


