Конструктор військовий ЗСУ Військова машина Беспілотник 486 деталей

-22%
- Готово до відправки
- Код: 30912
1 002 ₴
777 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор на військову тематику ЗСУ. Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор просто складається, а після завершення у вас буде справжній бронований пікап зі встановленням під зброю, а також безпілотник. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 486 деталей
- інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 486 шт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 6,5 х 27,5
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 486 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
- Ціна: 777 ₴


