Дитячий рюкзак для школи та подорожей Єдиноріг Синій

- Немає в наявності
- Код: 30885
780 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ергономічність, зручність, безліч кишень і чудовий дизайн цього рюкзака обов'язково сподобаються вашій дитині. А незвичайний брелок у формі єдинорога додасть частинці чарів у повсякденність. Такий рюкзак стане ідеальним компаньйоном у прогулянках і подорожах!
Особливості:
- Оригінальний сучасний дизайн
- Приємний кольоровий забарвлення в пастельних відтінках
- Стильна вставка у формі райдужних стрічок
- Три передні кишені прикрашені грайливими фактурами
- Секретна кишеня на задній частині сумки для важливих речей
- Дві бічні кишені призначені спеціально для пляшок із водою тощо.
- Один місткий великий відсік
- Головний відсік обладнаний всілякими внутрішніми кишенями
- Рюкзак прикрашає брелок у формі одноріжки, який супроводжуватиме вашу дитину в кожній подорожі
- Виконаний із приємних текстильних матеріалів
Характеристики:
- Возраст: от 5-ти лет
- Розмір рюкзака: 34 х 12,5 х 41 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 34 х 4,5 х 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
- Ціна: 780 ₴

