Конструктор Військовий корабель Sluban Model Bricks 497 деталей

- Немає в наявності
- Код: 30907
947 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Sluban військовий корабель — це військовий корабель у масштабі 1:45, завдовжки 37 см. До набору входить 497 пластикових деталей. Усі елементи виготовлені з якісних матеріалів. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 8 років.
Комплектація:
- 497 деталей
- інструкція
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Кількість елементів: 497 шт
- Довжина моделі: 37 см
- Масштаб: 1:45
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 47,5 х 33,5 х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 497 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 335 мм |
- Ціна: 947 ₴




