Дитячий телескоп на штативі Telescope Білий з помаранчевим

-11%
- Готово до відправки
- Код: 30913
1 037 ₴
920 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий телескоп зі штативом і декількома знімними лінзами дасть змогу з цікавістю спостерігати за різними віддаленими об'єктами. Високу якість зображення забезпечують об'єктиви 10х 20х, а можливість регулювати кут огляду на 360 градусів допомагає легше знаходити та переглядати об'єкти.
Комплектація:
- телескоп
- штатив
- об'єктиви 10х 20х
- кріплення для телефона
Характеристики:
- Вік: від 6-ти років
- Розмір іграшки: 39 х 34 х 47 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 43,5 х 22 х 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Телескоп |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 470 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 920 ₴


