Конструктор військовий ЗСУ Військова техніка 603 деталі

- Немає в наявності
- Код: 30909
1 047 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор на військову тематику ЗСУ. Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор просто складається, а після завершення у вас буде справжній бронований пікап зі встановленням під зброю, а також артилерійське встановлення. Машини можуть вільно їздити будь-якою поверхнею. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 603 детали
- інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 603 шт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 6,5 х 28
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 603 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 1 047 ₴



