Розвиваюча іграшка Музичний ігровий центр Казковий куб Limo toy Українське озвучування

-10%
- Готово до відправки
- Код: 30898
1 423 ₴
1 275 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка-сортер Казковий куб — це багатофункціональна розвиваюча іграшка, із широким спектром інтерактивних функцій. Ця іграшка може відтворювати веселі пісеньки, звуки тварин, музичні ноти, захопити малюка кумедною анімацією, брязкальцями, безпечним дзеркальцем та іншими елементами. Вона складається з безлічі різноманітних кнопок, шестерень, телефона, сортера та інших елементів, які безсумнівно будуть цікаві маленькому непосиді. До куба додається також пульт дистанційного керування.
Особливості:
- Зверху розташована панель із кнопками
- Салатова кнопка відтворює приємну пісеньку-лічилку та українську абетку
- Фіолетова кнопка познайомить зі звучанням 11 музичних інструментів
- Червона кнопка запускає спокійну мелодію (4 колискові пісні), а також віршики
- Покрутивши одну шестерню, дитину потішить рух усіх інших кольорових шестерень
- Мобільний телефон із кнопочками можна використовувати окремо від ігрового куба
- Відкривши віконце, можна дістати всі фігурки із сортера
- Ігровий куб може озвучувати 10 голосів і назв тварин, три українські казки "Веселі жаби", "Рукавичка", "Вовк та козенята"
- Сортери з літерами та фігурками тварин, які розташовані на чотирьох сторонах куба
- Якщо дитина тривалий час не гратиме з ігровим кубом, то іграшка "нагадує" про себе
- Регулятор гучності
- Режим автовимкнення спрацьовує через 10/20/30 хвилин
- Зручна ручка-переноска
- Батарейки розташовані в спеціальному відсіку, який відкручується викруткою
Характеристики:
- Вік: від 3 місяців
- Матеріал: Пластик
- Мова озвучування: Українська
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт. типу ААА (немає в комплекті)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 3 шт. типу LR44 (є в комплекті)
- Розміри сортера: 21 х 21 х 21 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 24 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 1 275 ₴

