Двосторонній мольберт для малювання Creativity easel

- Немає в наявності
- Код: 30884
1 334 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосторонній мольберт для малювання стане головним помічником дитини у творчій реалізації. З одного боку дитина може малювати крейдою, а з іншого — маркерами на водній основі. Зручна ганчірка для стирання легко прибере як малюнок, маркером, так і крейдою. До комплекту також входять 2 стаканчики, у яких зручно зберігати маркери та крейди.
Мольберт має ергономічний дизайн, який враховує всі тонкощі використання маленької дитини: велика магнітна дошка, зручна полиця для ігрових елементів на доступній висоті та надійні ніжки, що повністю виключають падіння дошки.
Особливості:
- Сучасний дизайн і кольорове забарвлення
- Легкозбірна конструкція
- 2в1: дошка для малювання крейдою та маркерами
- Зручна полиця для розміщення ігрових елементів
Комплектація:
- Кольорова крейда
- Ганчірка
- 2 маркери на водній основі
- 2 стаканчики
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір мольберта в зібраному вигляді: 42 х 30 х 86 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 70 х 9 х 43 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 860 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Так |
- Ціна: 1 334 ₴



