Конструктор машинка на радіокеруванні Спортивна Model Power Qman 425 деталей

- Немає в наявності
- Код: 30901
1 492 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий чудовий набір поєднує в собі відразу 2 іграшки: конструктор і радіокеровувану модель перегонового спортивного автомобіля. Модель спорткара вирізняється прекрасним дизайном. Яскраві кольори, округлі обтічні форми, гумові колеса не залишать байдужим не одного хлопчика.
Особливістю конструктора є те, що танком можна керувати 2 способами: за допомогою невеликого пульта керування або за допомогою застосунка на смартфоні.
Комплектація:
- деталі конструктора 425 шт.
- пульт дистанційного керування
- акумулятор
- USB зарядний пристрій
- покрокова інструкція
Особливості:
- рух уперед
- рух назад
- рух вліво, вправо
- гумові колеса
- Можна використовувати мобільний телефон для керування
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Кількість елементів: 425 шт
- Розмір іграшки: 23 х 13 х 7 см
- Частота роботи пульта: 2,4 GHz
- Елементи живлення машинки: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 25 х 10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QMan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 425 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 1 492 ₴



