Дитячий арбалет із лазерним прицілом Стріли на присосках King Sport

-9%
- Готово до відправки
- Код: 30905
1 166 ₴
1 060 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арбалет — це зброя, яка поєднує в собі граціозність і міць. Він уособлює силу людського розуму та технічного прогресу, створений для подолання відстаней і досягнення мети. У його пропорціях закладена гармонія, що відбиває досконалість, і вона захоплює своєю елегантністю і функціональністю.
Подаруйте дитині можливість спробувати свої сили в захопливій грі на точність і влучність!
Особливості:
- Арбалет забезпечений лазером на батарейках, який забезпечує точність влучення
- Стріли на присосках
- Якісна тятива з еластичної гумки
- Арбалет забарвлений у захисні кольори
Комплектація:
- Арбалет
- Оптичний/лазерний приціл
- 3 стріли на присосках
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Дальність польоту стріли: 12 метрів
- Довжина арбалета: 67 см
- Довжина стріли: 40 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 71 х 12 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Хакі |
| Максимальна дальність стрільби | 12 м |
| Комплектація мішенню | Немає |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 670 мм |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Довжина паковання | 710 мм |
| Ширина паковання | 120 мм |
| Висота паковання | 270 мм |
- Ціна: 1 060 ₴

