Пістолет на орбізах з акумулятором Глок Glock Червоний

- Немає в наявності
- Код: 30879
679 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет Glock — повноцінна дитяча автоматична зброя на орбізах. Іграшковий пістолет стріляє гелевими орбізами діаметр яких 7-8 мм. Орбізи засипаються в контейнер, який встановлюється вгорі пістолета. Контейнер виготовлений у формі гранати та входить до комплекту. Таке розташування обойми забезпечує безперервне подавання кульок. Дальність стрільби до 15 метрів. Завдяки акумулятору стрільба відбувається в автоматичному режимі. Також пістолет обладнаний глушником. Орбізи попередньо необхідно опустити у воду, щоб вони набравшись води збільшилися до необхідного діаметра.
Особливість:
- Виготовлений із безпечного пластику.
- Сучасний і стильний дизайн.
- Верхнє завантаження магазина.
- Висока швидкість (завдяки автоматичному пристрою подавання орбіза)
- Дальність стрільби 15 метрів
- Працює від акумулятора
Комплектація:
- Пістолет
- Глушник
- Зарядний пристрій
- Акумулятор
- Конектор
- Контейнер для орбізів у формі гранати
- Пакет кульок (1000 шт.)
Характеристики:
- Вік: Від 12-ти років
- Елементи живлення пістолета: Літієвий акумулятор (входить до комплекту)
- Розмір пістолета: 35 х 28 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 27,5 х 8 х 16,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пістолет |
| Колір | Червоний |
| Вікова група | Від 12 років |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 275 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280.0 |
- Ціна: 679 ₴


