Набір домашніх тварин 14 елементів 9 тварин

- Немає в наявності
- Код: 30877
391 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайомство малюка із сільськогосподарськими домашніми тваринами відбувається в міру його дорослішання і дарує малюкові яскраві, незабутні враження. Адже кожна тварина має свої характерні риси та унікальний характер.
Прекрасним навчальним ігровим посібником стане набір тварин. Усі фігурки виконані дуже реалістично та пофарбовані відповідно до реального забарвлення приручених жителів фермерського господарства.
Матеріал з якого виготовлені іграшки досить міцний і стійкий до зносу, він відмінно витримує активні дитячі ігри.
Комплектація:
- Овечка
- Корова
- Буйвол
- Кінь
- Собака
- Качка
- Півень
- Гусак
- Курка
- Декорація у формі куща
- 4 елементи огорожі
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Пакeвання: Пакет
- Габарити упаковки: 24 х 6 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Домашня тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 391 ₴

