Іграшковий тостер зі звуковими та світловими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 30875
393 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова іграшкова модель тостера стане родзинкою іграшкової кухні маленьких кулінарних майстрів.
Чарівний побутовий пристрій точно імітує процес приготування хрустких скибочок хліба. Діти можуть вставити хліб у спеціальні отвори та спостерігати, як він зникає всередині під час натискання на важіль, потім різко вистрибує, сповіщаючи, що ароматні тости готові. Це додає реалізму грі та спонукає дітей до вивчення цікавої кулінарної справи.
Особливості:
- Тостер відтворює реалістичні звуки, які супроводжують процес приготування
- Регулятор із тріскачкою, що імітує вибір рівня підсмажування
- Мерехтливе підсвічування індикатора
- Іграшка сприяє розвитку творчості та уяви дітей
- Тостер виготовлений із високоякісних, безпечних матеріалів, що відповідають стандартам безпеки для дітей
- Має гладку поверхню та немає гострих країв, що робить його безпечним для використання
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 14 х 5 х 16 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 17,5 х 9,5 х 20,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 393 ₴

