Дитячий рюкзак Качечка 31 х 15 х 25 см

-23%
- Готово до відправки
- Код: 30869
658 ₴
504 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий рюкзак із качечкою стане прекрасним подарунком для дитини. Рюкзак має два відділення на змійці, бічні кишені та регульовані за довжиною ручки. У такому рюкзачку зручно носити найнеобхідніші та не великі іграшки. Виготовлений із безпечних матеріалів. Рюкзак призначений для дітей дошкільного віку.
Особливості:
- Для саду та щоденних прогулянок
- Сучасний дизайн
- 2 місткі відділення на блискавці
- Бічні кишені
- Регульовані плічка
- Модель виготовлена з безпечних матеріалів
Характеристики:
- Розмір рюкзака: 31 х 15 х 25 см
- Матеріал: Нейлон
- Паковання: Пакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 504 ₴
