Дитячий іграшковий автомат AK47 стріляє орбізами з оптичним прицілом

- Немає в наявності
- Код: 30876
803 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автомат АК 47 подарує підліткам захопливий досвід гри в тир, розвине їхню координацію рухів і зосередженість, а також дасть змогу весело провести час як самостійно, так і разом із друзями, тренуючись потрапляти спеціальними мішенями.
Одним із головних акцентів іграшки є оптичний приціл і гідрогелеві кульки. Він допомагає дитині легко та точно прицілюватися, що надає більшому реалізму гри та дає змогу швидко опанувати техніку стрільби.
Особливості:
- Оптичний приціл
- Знімний приклад і глушник
- Стріляє орбізами
- До комплекту додаються орбізи та пляшка у формі каністри для них
- Зручний ремінець із карабінами
- Сучасний дизайн і максимальна реалістичність виготовлення іграшки
- Виготовлений із високоякісних, безпечних матеріалів, що відповідають стандартам безпеки
Автомат призначений для стрільби по мішенях. Дотримуйтеся техніки безпеки, не стріляйте в людей і тварин.
Характеристики:
- Вік: від 14-ти лет
- Довжина в зібраному вигляді: 98 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 79 х 7 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 980 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Автомат |
| Матеріал | Пластик |
| Паковання | Картонна коробка |
| Висота паковання | 280 мм |
| Довжина паковання | 790 мм |
| Ширина паковання | 70 мм |
| Вікова група | Від 14 років |
| Комплектація мішенню | False |
| Тип боєприпасів | Гідропулі |
- Ціна: 803 ₴


