Дитяча снайперська гвинтівка на кульках із прицілом CYMA AirsoftGun ZM51C Бежевий

- Немає в наявності
- Код: 30858
2 985 ₴
Іграшкова гвинтівка з прицілом обов'язково сподобається будь-якому хлопчику. Гвинтівка має дуже реалістичний вигляд, її розмір як у справжньої зброї 110 см. Місткість магазина — 20 кульок, швидкість вильоту кулі до 80 м/с і прицільна дальністю 7-15 м.
Гвинтівка стріляє пластиковими кульками, вирізняється ергономічним дизайном і легкою вагою, тому її зручно утримувати під час бігу. Перед початком експлуатації не забудьте пояснити дитині основні правила техніки безпеки під час поводження з такою зброєю. Застосування іграшки не рекомендується без нагляду дорослих.
Матеріал виготовлення снайперської гвинтівки міцний метал + пластик, всі деталі легко та міцно з'єднуються між собою, так що труднощів у складанні цієї зброї не виникне. Гвинтівка працює за пружинно-поршневого методу.
Комплектація:
- Вешки
- Нічний приціл (муляж)
- Кулі страйкбольні 6 мм
- Викрутка
- Кріплення
- Магазин
Характеристики:
- Вік: від 12 років
- Довжина гвинтівки: 110 см
- Місткість магазина: 20 штук
- Швидкість вильоту кулі: 90 м/с
- Прицільна дальність: 15 м
- Максимальна дальність стрільби: 50 м
- Матеріал: Метал і міцний пластик
- Режим стріляння: Одиничний
- Запобіжник: Ручний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гвинтівка |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна дальність стрільби | 50 м |
| Комплектація мішенню | Немає |
| Паковання | Картонна коробка |
| Довжина паковання | 900 мм |
| Ширина паковання | 85 мм |
| Висота паковання | 245 мм |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
- Ціна: 2 985 ₴



