Конструктор військовий Основний бойовий танк Леопард 2А5 Sluban Model Bricks 766 деталей

-9%
- Готово до відправки
- Код: 29290
1 224 ₴
1 113 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Танк Леопард 2A5 — основний бойовий танк НАТО. Прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років. За допомогою конструктора дитина отримає чудову іграшку з якій можна грати в сюжетні ігри. Складаючи конструктор, дитина повністю занурюється в захопливий процес, який розвиває логічне й аналітичне мислення, пам'ять, дрібну моторику, уяву.
Особливість:
- Вежа обертається на 360 градусів
- Рухомі гусениці, елементи зброї
- Дуло підіймається й опускається
- Люки відчиняються
Комплектація:
- 766 деталей
- 2 фигурки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 766 шт.
- Довжина танка: 29,3 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 7 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 766 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 113 ₴





