Конструктор військовий Танк Абрамс M1A2 Sluban Model Bricks 781 деталь

- Немає в наявності
- Код: 29292
1 143 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Танк Абрамс M1A2 — основний бойовий танк США. Прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років. За допомогою конструктора дитина отримає чудову іграшку з якій можна грати в сюжетні ігри. Складаючи конструктор, дитина повністю занурюється в захопливий процес, який розвиває логічне й аналітичне мислення, пам'ять, дрібну моторику, уяву.
Комплектація:
- 781 деталь
- 2 фигурки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 781 шт.
- Длина танка: 29 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 5 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 781 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 143 ₴


