Дитячий іграшковий автомат M416 стріляє патронами на акумуляторі ZERO Чорний

-10%
- Готово до відправки
- Код: 30855
885 ₴
798 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо вам стати частиною захопливої гри, що поєднує в собі елементи точності, координації та веселощів. Головна особливість автомата "ZERO/Shooting Game" — це використання м'яких патронів із присосками для безпечної гри.
Влаштуйте справжній тир, не виходячи з дому! Змагайтеся на точність, відточуйте набуті вміння разом із друзями або всією родиною. Іграшка допомагає розвивати навички точності, координації та сприяє активному та веселому відпочинку.
Особливості:
- Автомат стріляє м'якими патронами на присосках
- Тип живлення — акумуляторна батарея
- Знімний оптичний приціл і приклад
- Вібрація
- 12 патронів у комплекті
- Легка та проста конструкція, що дає змогу гравцям легко переносити його та розміщувати в різних місцях для гри
- Сучасний дизайн і максимальна реалістичність виготовлення іграшки
- Виготовлений із високоякісних, безпечних матеріалів, що відповідають стандартам безпеки
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7 V
- Довжина автомата: 76,5 см
- Паковання; Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 7,5 х 19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 765 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 798 ₴



