Іграшкова машинка Спецтехніка Пожежна машина інерційна на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 30846
451 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель спецтехніки стане чудовим доповненням автомобільної колекції хлопчика. Пожежна машина вирізняється чудовою деталізацією й має рухомі елементи, які надають грі великої реалістичності. На даху кабіни розташовані 4 кольорові кнопки: натисніть по черзі на кожну й отримаєте гучні тематичні звуки, цікаві розповіді, мелодії та вірши англійською. Збирайте колекцію автотранспорту спеціального призначення та відтворюйте захопливі сюжети!
Особливості:
- Виготовлена у формі пожежної машини
- Вирізняється тематичним забарвленням і чудовою деталізацією
- На кабіні водія розташовані проблискові маячки, що підсвічуються.
- 4 активні кнопки: музика, тематичні звуки, навчання та віршики англійською
- Рухомі елементи, що надають грі великої реалістичності
- Робоча платформа обертається на 360 градусів
- Машина обладнана інерційним механізмом
- Іграшка виготовлена з первинного пластику, безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 29,5 х 10,5 х 19,5 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 195 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 451 ₴
