Дитяча військова машинка Ракетна установка з ефектами стріляє стрілами

- Немає в наявності
- Код: 30847
520 ₴
Така деталізована військова спецтехніка дасть змогу малюкові відчути себе справжнім командиром і зробити сюжетну гру ще цікавішою! Адже в цієї машинки досить різних функцій, які потішать будь-кого. Ця машинка не тільки має реалістичний вигляд, але за допомогою батарейок може відтворювати різні звуки, розмовляти та співати англійською мовою, а під час натискання на кнопки іграшка ще й підсвічується. Ця величезна машина не перевозить прості вантажі, вона возить за собою цілу ракетну установку! Платформа з ракетами може обертатися на 360 градусів, а самі ракети можна підіймати вгору та вниз, але це все ще не все, на що здатна ця іграшка! Усередині ракети розташована пластикова стріла та під час натискання на кнопку, розташовану наприкінці ракети, встановлення стріляє, що точно сподобається дитині та захопить її увагу!
Особливості:
- Має інерційний механізм
- Реалістичний дизайн
- Рухомі елементи — обертова платформа ракетної установки, ракети підіймаються вгору та вниз
- Може стріляти пластиковими стрілами, розташованими всередині ракет
- Іграшка відтворює різні звуки, які дійсно робить машина такого типу, співає та говорить англійською
- Підсвічується під час натискання на кнопки
- Передні колеса машинки прогумовані та мають фактурний візерунок
- Відсік для батарейок розташований на даху машинки
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки: 27 х 10,5 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 12 х 22
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 520 ₴
