Іграшкова машинка Спецтехніка Самоскид інерційний на батарейках Червоний

- Немає в наявності
- Код: 30849
544 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Солодкий самоскид завжди готовий допомогти маленьким будівельникам у створенні найскладніших проєктів! Яскравий, стильний дизайн і функціональність допоможуть малюкові повністю зануритися в гру, а також дізнатися всі конструкційні особливості. А звукові ефекти та підсвітка додадуть реалізму та пожвавлять гру, даючи змогу відтворити атмосферу роботи, відчуваючи себе справжніми професіоналами!
Особливості:
- Ігрова модель вирізняється чудовим дизайном і високоякісною деталізацією
- Безліч рухомих елементів
- Мерехтлива підсвітка корпусу
- 4 кнопки активують: тематичні звуки та веселі мелодії
- Прогумовані колеса з протекторним малюнком
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 25 х 10 х 12,3 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 12,8 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 123 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 544 ₴




