Іграшкова машинка Спецтехніка Швидка допомога інерційна на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 30841
587 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональна машинка зробить будь-яку рятувальну місію драйвовою та захопливою! Стильний дизайн медичного мінівена, гумові рифлені колеса й іненція надають реалістичності та приваблюють навіть погляди дорослих, а яскрава підсвітка надає динамічності грі! Завдяки гарній деталізації салону, шанувальник автомобілів зможе ближче познайомитися з конструкцією спецтранспорту.
Особливості:
- Реалістичний дизайн із тематичними зображеннями та написами
- Колеса з гумовим покриттям
- Обладнана інерційним механізмом
- Гарна деталізація корпусу та салону машини
- Яскрава підсвітка та характерні звуки
- Рухомі ігрові елементи та додаткові аксесуари
- Машинка допомагає розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів, фантазію та уяву
Комплектація:
- Машинка
- Санітарні ноші
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 27 х 10 х 12,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 11 х 17см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Швидка допомога |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 125 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 587 ₴

