М'яка інтерактивна собачка на повідку співає і танцює Чихуахуа

- Немає в наявності
- Код: 30812
1 149 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивне цуценя на повідку стане справжнім другом для малюка, який мріє про хатнього улюбленця. Іграшка реагує на дотики та на плески, від них він починає ходити та гавкати. За допомогою кнопки на повідку, собачка почне співати пісеньку та активно танцювати під музику. До набору входить гребінець і дзеркало, щоб малюк зміг самостійно доглядати за своїм вихованцем.
Така іграшка допомагає розвинути в дитині дрібну моторику, логіку та любов до тварин.
Озвучено російською мовою.
Комплектація:
- Повідець
- Гребінець
- Дзеркало
Функції:
- Реагує на дотик
- Гуляє на повідку
- Ходить
- Виляє хвостиком
- Співає пісню
- Танцює
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 22 см
- Паковання: коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 12,5 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Російська |
| Довжина | 22 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 125 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 1 149 ₴

