Інтерактивний Робот Собака Цуценя Puppy на радіокеруванні Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 30825
1 197 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роботизований інтерактивний собака обладнаний безліччю цікавих функцій. Вона ходить вперед, назад, вправо, вліво, обертається на 360 градусів. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами. Відмітною особливістю цієї моделі є пульт керування, зроблений у формі стильних наручних годинників.
Комплектація:
- Собачка
- Пульт керування як годинник
- USB зарядний пристрій
Функції:
- Ходить вперед, назад, вліво, вправо
- Світяться очі
- Співає
- Гавкає
- Розвертається на 360 градусів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 20 х 14 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 19,6 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 18 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Час заряджання акумулятора | 1 час |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип | Цуценя |
| Матеріал | Пластик |
| Паковання | Картонна коробка |
| Довжина паковання | 270 мм |
| Ширина паковання | 200 мм |
| Висота паковання | 220 мм |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 1 197 ₴






