Лялька з довгим волоссям Beauty Star 42 см Вид 3

- Немає в наявності
- Код: 30816
850 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця лялечка стане улюбленою подружкою для вашої дівчинки! Її гарне волосся можна нескінченно укладати в різні гарні зачіски, а вбрання лялечки відповідає модним тенденціям. Ігри з такими ляльками сприяють розвитку мовлення дитини, її комунікативних навичок, дрібної моторики та уяви. Набір зроблений із безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Лялька
- Гребінець
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльки: 42 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 11 х 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 42 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 500 мм |
- Ціна: 850 ₴
