Набір брязкалець для малюків 3 штуки Тварини Baby toys

- Немає в наявності
- Код: 30784
189 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брязкальця є важливими іграшками для малюка, вони беруть активну участь у формуванні реакцій, знайомлять із різними текстурами та звуками. Вони стимулюють загальний розвиток дитини, допомагають розвинути дотик, координацію рухів, моторику та відчуття слуху. А завдяки своєму милому вигляду та яскравим кольорам заспокоюють малюка та привертають його увагу.
Особливості:
- До набору брязкальця входять 3 веселі звірята та кільце, на якому можна зручно розташувати всі фігурки
- Звук брязкальця - тихе потріскування
- Гарний дизайн
- Яскраві кольори
- Фігурки мають різні фактури
- Тварини виготовлені з якісного пластику, який безпечний для немовляти
Характеристики:
- Вік: Від 3 місяців
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Лист
- Габарити упаковки: 15 х 3 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 189 ₴
