Дитячий проєктор для малювання Space Aircraft Projection Білий

- Немає в наявності
- Код: 30780
579 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласкаво просимо в захопливий світ космічної творчості зі стильним дитячим проєктором для малювання! З цим інноваційним пристроєм ти зможеш вирушити в захопливу космічну подорож прямо зі своєї кімнати. Дизайн проєктора натхненний нескінченністю всесвіту та зірками, що спалахують у темряві. Цей дитячий проєктор у космічному стилі відкриє тобі нескінченні можливості для творчості та натхнення.
Особливості:
- Стильний привабливий дизайн у космічній тематиці
- Конструкція з проєктором
- Регулювання кута нахилу
- Виготовлений із первинної пластмаси, безпечної для здоров'я дитини
Комплектація:
- Проєктор
- 3 диски з проєкційними картинками
- 18 космічних ілюстрацій
- Набір фломастерів (12 кольорів)
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (до комплекту не входять)
- Розмір проєктора: 16 х 17 х 29 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 25 х 9 х 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 29 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість кольорів | 12 |
- Ціна: 579 ₴



