Інтерактивний Пупс хлопчик Реборн із лікарським набором

- Немає в наявності
- Код: 30801
645 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грати в лікаря це завжди весело, але не завжди серед іграшок знайдеться потрібний пацієнт — або всі ведмедики веселі та здорові, або іншим жителям дитячої кімнати складно поставити діагноз і вилікувати їх. А ця дівчинка потребує саме професійного лікарського догляду! Сьогодні вона трохи приболіла та потрапила до лікарні, де є всі необхідні ліки та інструменти, але немає лікаря! Отже, швидше лікуй дівчинку та роби її щасливою знову. Вона трохи вміє розмовляти та плакати, кліпає й ходить у туалет.
Особливості:
- Дівчинка кліпає очима, ходить у туалет і п'є з пляшечки
- Може рухати ручками та ніжками вгору та вниз
- У животі вбудований звуковий чип (перед використанням його потрібно висунути та витягнути заглушку, щоб він почав працювати), завдяки якому лялька може плакати, кликати маму та сміятися
- Одяг легко знімається
- До комплекту до іграшки додається лікарський набір, з ліками та медичним приладдям
- Набір виготовлений із якісного пластику, безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 11 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 645 ₴

