Інтерактивна Лялька Пупс дівчинка Реборн із перукарським набором

- Немає в наявності
- Код: 30800
680 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Така ще маленька красуня, але вже в пошуках для себе нового стиліста для волосся, з яким вона зможе подружитися й стати найкращими подругами. Ця дівчинка не тільки вміє робити те, що й справжня дитина її віку — кліпати очима, пити з пляшечки та ходити в туалет, але ще й розмовляє й відтворює різні дитячі звуки, плаче та сміється. У неї довге шовковисте волосся, з яким можна робити різноманітні зачіски, адже приладдя для гарного укладання є в комплекті! А під час першої зустрічі з дитиною дівчинка подарує їй пару сережок і миле кільце.
Особливості:
- Лялька кліпає очима, ходить у туалет і п'є з пляшечки
- Може рухати ручками та ніжками вгору та вниз
- У животі вбудований звуковий чип (перед використанням його потрібно висунути та витягнути заглушку, щоб він почав працювати), завдяки якому лялька може плакати, кликати маму та сміятися
- Одяг легко знімається
- До комплекту до іграшки додається перукарський набір, сережки та кільця для дитини
- Набір виготовлений із якісного пластику, безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 11 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 680 ₴

