Дитячий музичний розвиваючий килимок із дугою Baby Toys Бежевий

- Немає в наявності
- Код: 30735
804 ₴
Музичний розвиваючий килимок сприятиме всебічному розвитку малюка та неодмінно подарує гарний настрій і перенесе малюка у світ чарівних звуків!
Стильна та сучасна модель поєднує у своїй конструкції знімні елементи, що легко з'єднуються між собою та піддаються очищенню, у такий спосіб даючи змогу легко транспортувати, збирати та дезінфікувати виріб.
У зібраному вигляді килимок має єдину конструкцію, що поєднує в собі:
- М'яку дугу з підвісними іграшками
- Піаніно
- Килимок
- Пластмасову рамку, що з'єднує між собою піаніно та м'яку дугу.
Панель піаніно прикрашена різноманітними вилитими елементами декору у формі пухнастої білої хмари, жирафи та зірочки.
Музична панель містить 4 об'ємні кнопки, кожна з яких підсвічується яскравим підсвічуванням.
Кнопка у формі зірочки активує 3 режими піаніно:
- Приємні заспокійливі мелодії й мерехтливе підсвічування клавіш
- Класичне відтворення нот і підсвічування клавіш
- Відтворення мелодій за нотами й довільне підсвічування клавіш
Також у набір входить дзеркальце-підвіска та 4 пластмасові брязкальця, вони виготовлені у формі пташенят і пофарбовані в ніжні, пастельні кольори: жовтий, рожевий, зелений та фіолетовий.
Кожне пташеня має унікальну емоцію: щастя, пустощі, збентеження, веселощі.
Брязкальця фіксуються на пластмасове кільце-тримач із простим і зручним механізмом замикання.
Комплектація:
- Килимок
- Пластмасові кріплення
- 5 підвісних іграшок
- 5 кілець для підвішування
- М'яка дуга
- Піаніно
Характеристики:
- Вік: від 3 місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір килимка (ДхШхВ): 70 х 57 х 45 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 8 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 міс |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 450 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 804 ₴


