Дитячий гоночний трек із машинкою Гнучкий Track Space 96 елементів

-23%
- Готово до відправки
- Код: 30776
1 284 ₴
983 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У далекому Всесвіті є планета зі звивистими автотреками та швидкими тачками. Одну з них звуть Віллі. Він — найвеселіша та найшвидша машинка на своїй планеті. Віллі може перевтілюватися в різні образи, змінюючи колір свого кузова з червоного на синій і навпаки.
Щодня Віллі з нетерпінням чекає на маленьких відвідувачів, які влаштують незабутню гонитву на його автотреку, і завжди привітно блимає фарами, привітаючи довгоочікуваних гостей.
Особливості:
- Ігровий набір містить 96 елементів
- Простий і зрозумілий процес складання треку, з яким дитина здатна впоратися самостійно
- Яскрава підсвітка фар
- Машинка має 2 знімні корпуси синього та червоного кольорів
- Автоматичний рух за треком
- Всі ігрові елементи виготовлені з якісного зносостійкого пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення машинки: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Кількість елементів: 96 шт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 9 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 983 ₴








