Водний Пістолет із рюкзаком Насос із Балоном Панда

- Немає в наявності
- Код: 30725
327 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Під спекотливим сонцем саме час по-справжньому освіжитися, зібрати друзів і озброїтися яскравими водними балонами!
Велика місткість для води у формі рюкзачка дасть змогу максимально запастися "водними патронами", так що гравці зможуть повною мірою проявити себе та максимально насолодитися грою.
Особливості:
- Ця модель дуже компактна та легка, з нею зможе впоратися кожна дитина
- Суперсучасний дизайн у формі милої звірятка
- Місткий балон
- Потужна накачування тиску
- Регульовані текстильні ремінці
- Зброя компактна та зручно лягає в руку, а водний балон легко фіксується за спиною
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 30 × 19 × 3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 327 ₴
