Ігровий набір Кухня Мийка з водою й набором посуду

- Немає в наявності
- Код: 30730
788 ₴
Повноцінна ігрова раковина з помповим накачуванням води обов'язково сподобається кожній юній господині. Адже з таким сучасним девайсом можна не просто фантазувати про кухонні рольові сюжети, а й повною мірою поринути в гру.
Особливості:
- кран обладнаний насосним накачуванням води
- стильний матовий посуд із зображеннями тварин і написами англійською мовою
- під час ігрового процесу малюк вчиться бути господарським, відповідальним, працьовитим.
Відмітною особливістю кухонної мийки є те, що з нею можна повністю відтворювати імітацію миття посуду. Адже в кухонну техніку вбудований помповий насос з автоматичним подаванням води. Великий набір різноманітного іграшкового посуду буде весь час під рукою у Вашої крихітки. Стаканчики, ложки, тарілочки, блюдця і навіть пляшечка з "мийним засобом", все це буде в доступному розпорядженні для дитини. А після того, як весь посуд вимито, можна розсадити свої іграшки та почати їх пригощати смачним обідом!
Комплектація:
- мийка
- кран
- 2 стаканчики
- тарілки
- 4 блюдця
- 2 ложки
- 2 вилки
- 2 ножі
- пляшечка з мийним засобом
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Кількість предметів у наборі: 20 шт
- Розміри іграшки: 56 х 26,5 х 24 см
- Пакування: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Колір | Салатний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 240 мм |
- Ціна: 788 ₴



