Дитячий лук зі стрілами на присосках Shooter Зелений

- Немає в наявності
- Код: 30712
451 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий лук допоможе дитині почуватися Робіном Гудом нашого часу або просто справжнім лучником. Стріли зроблені з присосками на кінцях, завдяки чому вони чудово клеяться до будь-яких гладких поверхонь. Лук виготовлений із первинної пластмаси в поєднанні яскравих і сучасних кольорів. На пакованні зображена мішень, яку можна вирізати та використовувати для гри.
Комплектація:
- лук
- 3 стріли з присосками
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки: 55 х 3 х 20 см
- Довжина стріли: 45 см
- Паковання: Аркуш
- Розмір упаковки: 21 х 4 х 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Зелений |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 550 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 600 мм |
- Ціна: 451 ₴

