Водний Пістолет із рюкзаком Насос із Балоном М'яч Зелений

- Немає в наявності
- Код: 30709
317 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний насос із балоном виготовлений у сучасних тенденціях ігрової зброї. Велика місткість для води у формі рюкзачка дасть змогу максимально запастися водними патронами, тож гравці зможуть повною мірою проявити себе та максимально насолодитися грою.
Особливості:
- Ця модель дуже компактна та легка, з нею зможе впоратися кожна дитина
- Суперсучасний дизайн
- Місткий балон
- Потужне накачування тиску
- Регульовані текстильні ремінці
- Зброя компактно та зручно лягає в руку, а водний балон легко фіксується за спиною
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір балона: 26 х 26 х 4 см
- Паковання: Пакет
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Зелений |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 260 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 317 ₴
