Дитячий набір бісеру для плетіння прикрас TK Union Group

-24%
- Готово до відправки
- Код: 30705
600 ₴
459 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір "Створи прикрасу своїми руками" - найкращий вибір для творчих особистостей, що люблять доповнювати індивідуальний стиль оригінальними прикрасами.
Юні майстри зможуть оволодіти різними техніками створення прикрас та втілювати в життя власні дизайнерські задуми.
Це надзвичайний простір для втілення креативних ідей дитини та унікальна можливість розкриття індивідуальних рис характеру маленької майстрині у процесі створення прикрас.
Особливості:
- У наборі представлена широка різноманітність намистин різних кольорів та фактур
- Нитка для плетіння та застібки
- Намистини виготовлені з якісного пластику.
- Креативні ігрові набори допомагають розкривати та культивувати творчі здібності маленької особистості, з раннього віку прищеплюючи дитину почуття смаку, гармонії кольорів та любов до прекрасного.
Характеристики:
- Вік: від 6-ти років
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 47 х 3,5 х 35,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Набір для бісероплетіння |
| Тип виробу | Комплект біжутерії |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 35.5 см |
| Склад набору | Бісер, Нитка, Застібка |
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 459 ₴
