Большой трансформер Бамблбі зі зброєю 30 см

- Немає в наявності
- Код: 30704
898 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візьміть трансформера у свої руки та відчуйте його міць і велич! Уявіть себе справжнім командиром і героєм, здатним підкорити світ і протистояти будь-якому виклику. Потужні трансформери стануть невіддільною частиною ваших ігрових сценаріїв і створять незабутні моменти, повні екшену й енергії!
Особливості:
- Стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про робота в синьому та червоному кольорі
- Яскраве забарвлення транформера
- Високоточна деталізація поверхні іграшки
- кінцівки автобота легко провертаються
- Потужні аксесуари у формі зброї
- Стане родзинкою у вашій колекції іграшок
- Допоможе відтворити всі найнезабутніші та найгостріші ігри
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір трансформера: 16,5 х 10,5 х 30,5 см
- Розмір машинки: 26,5 х 11,5 х 8 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 15 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 305 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 898 ₴

