Дитячий ігровий набір для прибирання з візком Cleaning

-23%
- Готово до відправки
- Код: 30706
1 241 ₴
950 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленькі дівчатка люблять усе повторювати за своєю прекрасною мамою, тому часто у своїй кімнаті грають у прибирання, прання та приготування. З набором для маленької помічниці Ваш малюк навчиться домашнього ремеслу та зможе доповнити свої чудові ігри!
Приємні кольори та різноманітність засобів для боротьби з брудом сподобаються дитині та привернуть її увагу. До набору входять совочки, віник, швабра та відро до неї зі спеціальним відсіком для віджимання води, різні ганчірки, щітка, спеціальний сміттєвий пакетик, пляшечки, що імітують справжні мийні засоби та стійка-каталка, на якій можна буде зручно розмістити все, що потрібно для молодого асистента.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Гарні кольори
- Розбірна стійка-каталка на колесах
- Різноманітність предметів для прибирання — віник, швабра, відро, щітка, совочки, різні ганчірки, імітовані пляшечки з мийними засобами
- Такий набір допоможе дитині розвинути різні навички та зрозуміти різні професії
- Іграшки виготовлені з безпечного для здоров'я пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість предметів: 20 шт
- Розмір візка: 31 х 31,5 х 53,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33 × 15 × 49 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 535 мм |
- Ціна: 950 ₴









