Набір динозаврів 6 шт. Вид 2

- Немає в наявності
- Код: 30680
500 ₴
Ігровий набір The world of dinosaur спеціально розроблений для юних палеонтологів, щоб створювати ефектні та неперевершені інсталяції, вивчати стародавні рептилії та грати з ними у повсякденному дозвіллі влаштовуючи захоплюючі рольові сюжети.
Фігурки виготовлені з високоякісного первинного пластику, який по всьому периметру оснащений вилитим візерунком у формі ороговілої шкіри. Видно всі складки, що вміло окреслюють анатомічну статуру, дозволяючи дитині використовувати модель як наочний об'єкт з вивчення статури, а також класу, виду та типу тварини.
Динозаври також доповнені високоякісним забарвленням, яке виконане дуже акуратно, створюючи гру світла та тіней.
Морди тварин застигли у різних емоціях, властивих представленим хижакам та травоїдним.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість фігурок у наборі: 6 шт
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 25 х 4 х 43 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 430 мм |
- Ціна: 500 ₴

