Дитячий Спуск-Трек Трамплін 7 рівнів IBLOCK Червоний (PL-921-291)

- Немає в наявності
- Код: 30666
1 074 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багаторівневий спуск для машин обов'язково сподобається малюкові та приверне увагу.
Паркінг складається із 7 ярусів, а останній є платформою для машинок.
Також особливість ігрового набору в тому, що машинки самі з'їжджають і перевертаються зверху вниз швидкісною трасою, а наприкінці викочуються з пащі динозавра.
Збоку розташований пальчиковий лабіринт із ведмедем.
Така іграшка зможе надовго захопити дитину та сприяти розвитку уважності та реакції.
Іграшку легко збере будь-який малюк.
Комплектація:
- Багаторівневий паркінг
- Потрійна машинка
- 3 одинарні машинки
- Наклейки
Характеристики:
- Вік від 3 років
- Розмір треку: 39,8 х 44,6 х 19,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 31 х 11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 395 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 195 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 446 мм |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 074 ₴

