Музична іграшка Ігровий центр Будиночок пташеня Українське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 30640
1 123 ₴
Музична іграшка Будиночок — це чудовий подарунок для малюка. Іграшка виготовлена у формі будиночка з 4 ігровими панелями та зручною ручкою для перенесення на даху.
На кожній стороні будиночка встановлені оригінальні ігрові панелі, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини. Так, будиночок містить: музичне піаніно, барабан, сортер із різними геометричними фігурами, гру «Нагодуй пташеня», рахівниці та шестерні, що обертаються.
Помістивши фігурку в потрібний отвір, малюк зможе вивчити геометричні фігури. А щоб було зручно діставати фігурки з будиночка, у ньому є спеціальні дверцята.
Гра «Нагодуй пташеня» зацікавить малюка та надовго зможе його захопити. Малюкові потрібно за допомогою пташки на паличці нагодувати пташеняти черв'ячками. У пташки на дзьобі розташований магніт, за допомогою якого можна з легкістю захопити черв'ячка та помістити його в дзьоб до пташеня
Граючи, малюк не просто отримає масу задоволення від процесу, але й зможе розвинути дрібну моторику рук, уважність, уяву. Зможе вивчити рахунок і деякі кольори. Такий ігровий набір покращує координацію, навчає акуратності та терпіння.
Комплектація:
- Паличка з пташкою
- Черв'ячки на магніті
- Геометричні фігури-сортер
Функції:
- Нотні клавіші
- Вивчення цифр (1-6)
- Веселі мелодії
- Дитячі пісні (4 шт.)
- Барабан
- Телефон-брязкальце
- Шестерні що обертаються
- Часовий циферблат
- Гра «Нагодуй пташеня»
- Сортер із різними геометричними фігурами
- Лічильники
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Озвучування: Українська мова
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 20,5 х 19,5 х 24 см
- Вага: 940 грам
- Упаковка: коробка
- Габарити упаковки: 23,5 х 21 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 940 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 1 123 ₴



