Дитячий Спуск-Трек Веселий Трамплін 7 рівнів IBLOCK (PL-921-266)

- Немає в наявності
- Код: 30636
1 008 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багаторівневий спуск для машин обов'язково сподобається малюкові та приверне увагу.
Паркінг складається із 7 ярусів, а останній є платформою для машинок.
Також особливість ігрового набору в тому, що машинки самі з'їжджають і перевертаються зверху вниз швидкісною трасою, а наприкінці викочуються з пащі динозавра.
Така іграшка зможе надовго захопити дитину та сприяти розвитку уважності та реакції.
Іграшку легко збере будь-який малюк.
Комплектація:
- Багаторівневий паркінг
- Потрійна машинка
- 5 одинарних машинок
- Наклейки
Характеристики:
- Вік від 3 років
- Розмір треку: 40 х 19 х 45 см
- Розмір одинарної машинки: 5 х 3,5 х 2 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 43,5 х 12 х 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 400 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 190 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 450 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Довжина упаковки | 435 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 008 ₴



