Набір для створення браслетів і підвісок із шармами

- Немає в наявності
- Код: 30672
593 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення шарм-браслетів і підвісок типу Пандора подарує дизайнерам-початківцям море натхнення та креативного настрою.
Цей набір містить все, що потрібно дітям для виготовлення унікальних браслетів та підвісок на шию з барвистими намистинками та красивими підвісками.
Особливості:
- У наборі представлені 3 основи браслетів
- 3 шнурки для кольє
- Набір шармів та підвісок
- Усі прикраси можна зберігати у стильній сумочці
- Набір дає можливість комбінувати та змінювати прикраси, доповнюючи їх іншими шармами
- Розвиває креативне мислення та фантазію, любов до мистецтва та краси, спонукає до самовираження
Характеристики:
- Вік: від 5-ти років
- Кількість предметів у наборі: 67
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 13,5 х 7 х 9,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Сумка |
| Довжина | 13.5 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 9.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 593 ₴
