Дитячий рюкзак Щенячий патруль Гонщик і Маршал 26 х 23 х 10 см

- Немає в наявності
- Код: 30678
601 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак із неопрену з улюбленим мультгероєм стане прекрасним подарунком для дитини. Рюкзак має одне велике відділення на змійці та регульовані за довжиною ручки. У такому рюкзачку зручно носити найнеобхідніші та невеликі іграшки. Рюкзак можна прати. Виготовлений із безпечних матеріалів.
Особливості:
- Для саду та щоденних прогулянок
- Сучасний дизайн у формі улюбленого мультгероя
- 1 містке відділення на блискавці
- Регульовані плічка
- Модель виготовлена з безпечних матеріалів.
Характеристики:
- Розмір рюкзака: 26 х 23 х 10 см
- Матеріал: Неопрен
- Паковання: Пакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для хлопчиків |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 601 ₴


